طراحی وب سایت

طراحی وب سایت و داشتن یک وب سایت خوب موضوع مهمی در دنیای دیجیتالی امروز میباشد و میتوان گفت یکی از ضروریات است. البته داشتن وب سایت به تنهایی به کسب و کار شما کمک نمیکند بلکه ظاهر و نوع تکنولوژی به کار رفته در آن بسیار حائز اهمیت است. حتی اگر مجموعه ای قصد گسترش کسب و کار خود را نداشته باشد برای داشتن یک برند معتبر داشتن یک وب سایت خوب مهم است.
شرکت توسعه و فن آوری نیک مهر با داشتن تجربه بسیار زیاد در امر طراحی وب سایت و نمونه کارهای بسیار زیاد میتواند کمک بسیار زیادی در این امر به همه کسانی که دارای کسب و کار هستند و یا در فکر راه اندازی کسب و کاری جدید هستند بکند.
ما در این مجموعه سایت درست نمیکنیم، بلکه سایتی طراحی میکنیم که زمانی که فردی از آن بازدید میکند از بودن در آن لذت ببرد. برای اینکار ما همواره در حال ارتقا دانش و توانایی خود میباشیم و به دانشی که در حال حاضر داریم اکتفا نمیکنیم.
این مجموعه از تکنولوژی های زیادی در طراحی سایت استفاده میکند و انتخاب اینکه یک سایت با چه تکنولوژی درست شود بستگی مستقیم به نیاز مشتری ها دارد، و نه میزان پول پرداختی آنها.
برای مثال ما از CMS های آماده مثل ورد پرس هم ممکن است استفاده کنیم. ممکن است برای داینامیک تر کردن طراحی هایمان، از طراحی صفحات HTML تو در تو استفاده کنیم و یا برای سایت هایی که نیازمند داشتن وب اپلیکیشن هستند از ASP.Net‌ استفاده کنیم.
جدیدترین تکنولوژی که برای طراحی سایت های خیلی پیچیده استفاده میشود Node.js است که به روزترین و سریعترین تکنولوژی حال حاضر میباشد و البته هزینه بالاتری برای مشتری در بر دارد بدین منظور تنها برای مشتری هایی که سایت و وب اپلیکیشن های خیلی پیچیده نیاز دارند توصیه میشود.
خوب حالا شاید فکر کنید ما برای طراحی سایت به همین موضوعات بسنده میکنیم؟ خیر، سایت طراحی شده باید قابلیت نمایش در تمامی صفحه نمایش ها با هر سایزی رو داشته باشد و به شکلی زیبا در صفحه نمایش دیده شود.
برای رسیدن به این هدف باید سایت به صورت کاملا Responsive طراحی شود که ما در تمامی طراحی ها این موضوع رو رعایت میکنیم.
همین طور سایت باید طوری طراحی شود که قابلیت تغییر دادن را داشته باشد. کلیه سایت هایی که ما در مجموعه خود طراحی و تولید میکنیم دارای این خاصیت هستند و حتی بسیاری از مواقع بدون دریافت هزینه اضافی برای مشتری هایمان این تغییرات اعمال میشود.
به همین علت است که اشخاص یا مجموعه ها با اطمینان خاطر از بابت دریافت خدمات پشتیبانی از ما، درخواست طراحی سایت دارند، زیرا میدانند که ما همیشه حضور داریم و برای گسترش سایت و کسب و کارشان، در کنارشان هستیم.بالاترین کیفیت طراحی

طراحی با بالاترین کیفیت ممکن و بیشترین قابلیت انطباق پذیری با کاربران

طراحی ریسپانسیو

قابلیت نمایش صحیح در تمامی صفحه نمایش ها با سایز های متفاوت مانند مانیتور های کامپیوتر, دستگاه های تبلت و یا موبایل

جدیدترین تکنولوژی ها

استفاده از تکنولوژی های PHP, ASP.net, HTML, CSS, JQuery, JavaScript, Node.js برای داشتن بالاترین نتیجه ممکن

سبک و پر سرعت

طراحی به گونه ای که همه صفحات سایت با پایین ترین سرعت اینترنت نیز به خوبی قابل بازکردن و مشاهده باشد